Prodej bytu OV 1+kk

Praha 4 -Háje, ul. Matúškova

ADRESA

Praha 4 – Háje,
ul. Matúškova 784

DISPOZICE

1+kk

PLOCHA

31 m²

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji zrekonstruovaný byt OV 1+KK
v Praze 4 – Hájích, blízko Hostivařského lesoparku.

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Háje
Ulice Matúškova 784
Dispozice 1+kk
Plocha 31 m²
Vlastnictví Osobní
PENB
C – 87 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 8. NP z 9
Stav Prodáno
Cena Na dotaz

Jestli hledáte pro sebe, pro dítě, pro babičku nebo jen na investici malý, útulný byt poblíž přírody, jeden takový pro Vás právě teď mám v nabídce.

Byt

Jedná se o byt 1+kk po zajímavé přestavbě v ulici Matúškova na Jižním Městě, v k. ú. Háje, v blízkosti Hostivařského lesoparku.

Byt je umístěn v 8. nadzemním podlaží (předposlední 7. patro) devítipodlažního zatepleného panelového domu a je orientován přibližně na jižní stranu. Dispoziční uspořádání je patrné z přiloženého půdorysu. Celková výměra bytu dle prohlášení vlastníka činí 31,1 m². K bytu dále náleží užívací právo ke sklepní kóji, umístěné přímo na patře.

Interiér bytu prošel před několika lety úpravami. Kuchyňská linka byla přemístěna do obývacího pokoje a původní kuchyňský kout s oknem je nyní využíván jako spací kout.  Je to zajímavé a moderní řešení.

Podlahy v bytě jsou převážně vinylové, v koupelně a WC je dlažba. Okna jsou plastová, stěny vymalované. Vstupní dveře jsou bezpečnostní.

Koupelnové jádro se sprchovým koutem je zrekonstruováno a je v něm prostor i na menší pračku. V předsíni je vestavěná skříň. Elektrické rozvody jsou částečně vyměněny (koupelnové jádro, kuchyňská linka, jističe).

Byt je v osobním vlastnictví.

Aktuální měsíční poplatky (na dvě osoby) činí 4.371,- Kč (z toho FO 389,- Kč)

Dům

Dům je zateplený a má nový, prostorný výtah. V domě je také kočárkárna/kolárna.

Prodej bytu OV 1+kk, Praha 4 - Háje, ul. Matúškova

Lokalita

Byt je situován v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností, a zároveň na dosah přírody. Přímo před domem je menší místní obchodní centrum (dříve nazývané Blankyt), kde se nachází i supermarket Penny. Do jednoho z nejzajímavějších pražských lesoparků – Hostivařského lesoparku s přehradou to budete mít pár minut pěšky a po cestě si můžete prohlédnout i místní minizoo. Hostivařský lesopark je ideální i na cyklistiku (cyklostezka vede přímo kolem domu). Sportumilovní lidé ocení také blízkost sportovní haly nebo plaveckého bazénu Jedenáctka. Za kulturou můžete zase do blízké Chodovské tvrze. Kousek od domu (projdete jen místním parčíkem) je zastávka autobusů Brechtova, odkud se dostanete přímo na metro Háje, Chodov i Budějovická a do dalších částí Prahy. Je tu i stanice nočního autobusu.

3 důvody, proč si koupit tento byt

1. Menší zrekonstruovaný byt

Byt po vkusné přestavbě umožňuje okamžité bydlení pro jednu až dvě osoby.

2. Občanská vybavenost

MHD, obchody, školka, škola v místě.

3. Blízkost přírody

Kousek do Hostivařského lesoparku s přehradou.

PRODÁNO

CENA: na dotaz

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

13 + 5 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz