Prodej bytu OV 4+1/L v nízkém domě

Praha 4 – Chodov, ul. Zdiměřická

ADRESA

Praha 4 – Chodov,
ul. Zdiměřická

DISPOZICE

4+1/L

PLOCHA

83,7 m² + lodžie

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji byt OV 4+1/L v Praze 4 – Chodov, v nízkém panelovém domě po rekonstrukci.
Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Chodov
Ulice Zdiměřická 1430
Dispozice 4+1/L
Plocha 83,7 m² + lodžie
Vlastnictví Osobní
PENB
C – 85 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 4. NP z 4
Stav PRODÁNO
Cena 6.600.000,- Kč

U panelových domů platí jednoduché pravidlo: čím menší dům, tím příjemnější bydlení. A já vám tentokrát mohu nabídnout v takovém domě dokonce byt čtyřpokojový, kterých je na Jižním Městě jako šafránu. Tento byt se navíc nachází ve zrekonstruovaném domě a v pěší dostupnosti na metro i do Milíčovského lesoparku.

Jestli tedy hledáte ideální bydlení pro svoji rodinu, jste tu správně.

BYT

Byt 4+1/L se nachází ve 4., posledním podlaží nízkého zrekonstruovaného panelového domu s ideální orientací sever – jih.

Obývací pokoj se zasklenou lodžií, kuchyň a jeden pokoj (pracovna) jsou situovány na slunný jih s pěkným výhledem do zeleně i přilehlého parčíku. Kuchyň je dostatečně  prostorná, aby v ní mohla pohodlně povečeřet celá rodina. Další dva pokoje jsou orientovány na chladnější severní stranu do klidné ulice Zdiměřická.

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiloženého 2D půdorysu. Byt je v původním udržovaném stavu, ideálně vhodný k rekonstrukci.

Celková výměra bytu dle prohlášení vlastníka činí 83,7 m² (v této výměře je započtena plocha sklepa (2 kójí) 4,5 m², a není započtena plocha lodžie. Lodžie je zasklená a díku tomu ji budete moct využívat nejen v létě.

Dům
Jedná se o menší dům pouze o osmi bytech (po dvou na patře), s téměř komorní atmosférou. Dům má zateplenou fasádu, plastová okna a zrekonstruované lodžie. V jeho interiéru byla právě dokončena vkusná rekonstrukce, takže doslova září novotou. Péče o společné prostory je tu vidět na první pohled. V domě je funkční kolárna/kočárkárna, což ocení hlavně rodiny s dětmi a aktivní rodiny.

Měsíční zálohy za byt (pro 1 hlášenou osobu) nyní činí 3.842,- Kč ( z toho FO 1.256,- Kč) + el. + plyn. Předpis záloh zde.

Videoprohlídka

Orientační půdorys bytu

Orientační půdorys bytu 4+1/L, ul. Zdiměřická, Praha 4 - Chodov

Lokalita

Pokud jde o lokalitu, budete mít všechno po ruce. Na metro C Opatov dojdete za pět minut pěšky, a přitom to budete mít kousek do přírody. Příjemnou procházkou se za pár minut dostanete do Milíčovského lesa s kaskádou rybníků, který je ideálním místem k odpočinku i projížďce na kole. Cyklostezka vede přímo u domu.

V pěší dostupnosti najdete místní obchodní centrum OC Opatovská, několik supermarketů, pobočku městské knihovny, polikliniku i právě dostavovaný stadion zimních sportů. Jednu stanici metrem to máte i do největšího obchodního centra OC Westfield Chodov. O děti tu bude taky skvěle postaráno. Nejbližší dětské hřiště je hned u domu, školka i škola v ulici.

 Je to prostě ideální místo k bydlení pro aktivní rodinu. Byt i jeho okolí si můžete prohlédnout ve video prohlídce, která je také součástí prezentace. Jestli máte pocit, že by se tenhle pěkný, prostorný byt mohl stát Vaším domovem, ozvěte se a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás.

3 důvody, proč si koupit tento byt

Prostorný byt

Jeden z největších bytů na Jižním Městě poskytne Vaší rodině dostatek prostoru.

Nízký zateplený dům

Malý zrekonstruovaný dům s komorní atmosférou pro Vaše spokojené bydlení.

Perfektní občanská vybavenost

Vše v místě – metro, školy, obchody, sport i příroda.

PRODÁNO

CENA: 6.600.000,- Kč

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

3 + 7 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz