Prodej družstevního bytu 3+kk/L

Praha 4 – Háje, ul. Hviezdoslavova

ADRESA

Praha 4 – Háje,
ul. Hviezdoslavova

DISPOZICE

3+kk/L

PLOCHA

62 m² vč. příslušenství

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji dr. byt 3+kk/L v Praze 4 – Háje.

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Háje
Ulice Hviezdoslavova
Dispozice 3+kk/L
Plocha 62 m² vč. příslušenství
Vlastnictví Družstevní
PENB
C – 139 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 8. NP z 9
Stav PRODÁNO

Z jedné strany Hostivařská přehrada, z druhé Milíčovský lesopark, stanice metra Háje a veškerá občanská vybavenost v pěší dostupnosti. To je základní charakteristika lokality, ve které Vám teď mohu nabídnout krásně zrekonstruovaný družstevní byt 3+KK/L.

BYT

Jedná se o byt 3+kk/L, situovaný do 7. (předposledního) patra zrekonstruovaného panelového domu na pražských Hájích.

Byt prošel před časem zdařilou rekonstrukcí, a tak v něm můžete rovnou bydlet. Najdete zde zděné koupelnové jádrobezpečnostní vstupní dveře, vyměněné podlahy (viz. kótovaný půdorys), vyštukované stěny, novější, velmi prakticky zařízenou kuchyňskou linku do U s vestavěnými spotřebiči (plynová varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka, případně i volně stojící lednice). Všechny pokoje jsou orientovány na východní stranu. Okna jsou v celém domě vyměněna za plastová a u bytu je zrekonstruovaná zasklená lodžie. Ta Vám umožní příjemné posezení a fantastický volný výhled do blízkého i vzdáleného okolí (Hostivařská přehrada i hrad Bezděz). Byt má příjemnou orientaci na východ (pokoje a lodžie) a jih (kuchyňský kout). Velkou výhodou bytu je okno v kuchyňském koutu,které Vám umožní lepší osvětlení a větrání.

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiloženého kótovaného 2D půdorysu. K bytu náleží sklepní kóje v 1. NP domu. Bytem se můžete projít a detailně si ho prohlédnout v klidu Vašeho domova i díky naší virtuální 3D prohlídce.

Celková plocha bytu s příslušenstvím (včetně sklepa a lodžie) je cca 62 m². Současné měsíční poplatky činí 5.400,- Kč (pro 4 osoby), z toho FO 1.600,- Kč + el. + plyn.

DŮM
Jedná se osmipatrový panelový dům s pouze čtyřmi byty na patře. Dům má zateplenou fasádu i střechu, plastová okna, zrekonstruované lodžie, interiér domu i vstupní portál, vyměněné vodovodní stoupačky a novější prostorný výtah. Zvláště rodiny s dětmi ocení společnou kolárnu a kočárkárnu.

Družstevní vlastnictví

Byt je v družstevním vlastnictví, takže se jedná o převod družstevního podílu. Anuita je již splacena. Převod do OV se zatím nepřipravuje. Jedná se o menší bytové družstvo jen pro tento dům.

Orientační půdorys bytu

Půdorys bytu 3+kk/L, ul. Hviezdoslavova, Praha 4 - Háje

Lokalita

METRO, OC HÁJE
500 metrů
ŠKOLA, ŠKOLKA
350 metrů
LESOPARK
1000 metrů

Byt je situován v příjemné lokalitě na okraji Jižního Města, v blízkosti Hostivařského lesoparku s přehradou i Milíčovského lesoparku s rybníky a cyklostezkami, a přitom v pěší dostupnosti na stanici metra C Háje. Pražské Háje jsou ideálním místem k bydlení pro aktivní rodinu. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost (školy, obchody TESCO, LIDL, Albert, ALZA, OC Háje, lékaře, lékárny, atd.). Výhodou je i rychlá dopravní dostupnost do centra (stanice metra Háje 600 m od domu) a rychlý výjezd z Prahy na jih a východ.

3 důvody, proč si koupit tento byt

Byt po rekonstrukci

Byt je po rekonstrukci, a tak v něm můžete rovnou bydlet.

Lokalita

Perfektní občanská vybavenost (školy, lékaři, metro, lesoparky).

Výhled

Poloha bytu poskytuje krásný výhled do blízkého i vzdáleného okolí.

PRODÁNO

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

11 + 2 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz