Prodej bytu OV 3+kk/2L

Praha 4 – Chodov, ul. Modletická

ADRESA

Praha 4 – Chodov,
ul. Modletická

DISPOZICE

3+kk/2L

PLOCHA

72 m² + 2 lodžie

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji byt OV 3+kk se dvěma lodžiemi a krásným výhledem v Praze 4 – Chodov

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Chodov
Ulice Modletická
Dispozice 3+kk/2L
Plocha 72 m² + 2 lodžie
Vlastnictví Osobní
PENB
C – 55 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 8. NP z 12
Stav PRODÁNO

Jste mladá rodina a hledáte světlý, prostorný byt s krásným výhledem, odkud to budou mít vaše děti i vy všude blízko – do školky i do školy, na metro i do obchodů, na zimní stadión i do lesa a k rybníku? V tom případě jste tu správně.

Byt

Jedná se o byt 3+kk se dvěma lodžiemi, situovaný v 7. patře zrekonstruovaného jedenáctipatrového patrového panelového domu na pražském Chodově.

Byt prošel před časem rekonstrukcí, a tak v něm můžete rovnou bydlet. Najdete zde zděné koupelnové jádro s velkou koupelnou s rohovou vanou a velkým oknem, vyměněné podlahy (vinyl, PVC, dlažba), nové dřevěné dveře vč. zárubní, vyštukované stěny, novější kuchyňskou linku s vestavěnou el. varnou deskou (na myčku je příprava v lince, v protější stěně je místo i na el. mikrovlnnou troubu).

Z bytu je fantastický volný výhled do blízkého i vzdáleného okolí (parčík, školy, Milíčovský les, Průhonický zámek i jižní okolí Prahy). Byt má příjemnou orientaci na východ (dětský pokoj s lodžií a obývací pokoj) a jih (koupelna s velkým oknem a ložnice s lodžií). Velké úložné prostory naleznete také v předsíni, kde je místo na vestavěné skříně. Prostor pro vestavěné skříně je i v kuchyňském koutu.

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiloženého kótovaného 2D půdorysu. Původní dispozice bytu byla 3+1, při přestavbě byla v místě kuchyně postavena koupelna a upravena poloha koupelnového jádra. Plánek původní dispozice mohu poslat na vyžádání.  K bytu náleží komora na patře.

Celková plocha bytu s příslušenstvím (včetně komory na patře) je dle prohlášení vlastníka cca 72 m². K bytu náleží ještě užívací právo dvou lodžií, přístupných z bytu, jejichž celková výměra cca 6.5 m² se nezapočítává do výměry bytu.

Současné měsíční poplatky činí 5.000,- Kč (pro 1 osobu), z toho FO 2.860,- Kč + el.

Dům
Dům prošel před časem rekonstrukcí, má zateplenou fasádu, plastová okna, zrekonstruované lodžie a dva novější výtahy. 

Videoprohlídka

Orientační půdorys bytu

Prodej bytu OV 3+kk/2L, Praha 4 - Chodov, ul. Modletická

Lokalita

Pokud jde o lokalitu, budete mít všechno po ruce. Na metro C Opatov i Háje to máte stanici autobusem nebo pěšky, a přitom můžete být za chvilku v přírodě. Příjemnou procházkou se za pár minut dostanete do Milíčovského lesa s kaskádou rybníků, který je ideálním místem k odpočinku i projížďce na kole.

Pár metrů od domu se nachází obchodní centrum OC Opatovská, několik supermarketů, pobočka městské knihovny, fitness klub, poliklinika i nově otevřený stadion zimních sportů. Jednu stanici metrem to máte i do největšího obchodního centra OC Westfield Chodov.

O děti tu bude taky skvěle postaráno. Nejbližší dětské hřiště jsou hned u domu, školka i škola v ulici.

Je to prostě ideální místo k bydlení pro aktivní rodinu.

Byt i jeho okolí si můžete prohlédnout ve video prohlídce, která je také součástí prezentace.

Jestli máte pocit, že by se tenhle pěkný, prostorný byt mohl stát Vaším domovem, ozvěte se a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás.

3 důvody, proč si koupit tento byt

Prostorný byt po rekonstrukci

Poskytne Vaší rodině dostatek prostor.

Perfektní občanská vybavenost

Vše v místě – metro, školy, obchody, sport i příroda.

Světlý byt s výhledem

Díky svému umístění je byt světlý a z něj krásný, volný výhled.

PRODÁNO

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

5 + 7 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz