Prodej bytu OV 2+kk/B + garáž

Praha 10 – Hostivař, ul. Zemské právo

ADRESA

Praha 10 – Hostivař,
ul. Zemské právo

DISPOZICE

2+KK/B

PLOCHA

51,4 m² + B 6,1 m²

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji novostavbu bytu OV 2+KK/B
s garážovým stáním v Praze 10 – Hostivaři.

Popis bytu
Lokalita Praha 10 – Hostivař
Ulice Zemské právo
Dispozice 2+KK/B
Plocha
51,4 m² + B 6,1 m²
Vlastnictví Osobní
PENB B – 104 kWh/m²/rok
Stavba Cihlová
Podlaží 2. NP z 4
Stav Prodáno

 

Byt

Jste mladá dvojice nebo starší pár a hledáte nové, moderní bydlení? Mám pro Vás zajímavou nabídku.

Jedná se příjemný, světlý byt 2+kk s balkónem a garážovým stáním (přímo v domě) v novostavbě v pražské Hostivaři. Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží menšího čtyřpatrového cihlového domu. Je orientován na východní stranu a je z něj volný výhled do vilové čtvrti.

Byt je moderně zařízen. Samozřejmostí jsou plovoucí podlahy, dlažba v koupelně, na WC i na balkóně, štuky, plastová okna se žaluziemi, moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči zn. PHILCO (kombinovaná lednice, myčka, el. varná deska s 2 plotnami, digestoř s odsáváním) a velké úložné skříně v předsíni. Další úložný prostor poskytuje komora, která je součástí bytu. Uskladněné věci tedy máte zabezpečené a po ruce. Na obývací pokoj navazuje prostorný balkón, který láká k příjemnému posezení. Vzhledem k jeho umístění v rohu domu je z něj výhled na východní i jižní stranu.

Byt je svým umístěním i velikostí vhodný pro mladou dvojici i starší pár, ale díky perfektní dostupnosti a občanské vybavenosti je ideální i na investici, například na pronájem.

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiloženého 2D půdorysu.. Pro úvahy o možném zařízení bytu se můžete také inspirovat přiloženým  3D půdorysem.

Součet ploch místností bytu činí cca 51,4 m². K bytu dále náleží výhradní užívací právo k balkonu o ploše cca 6,1 m², přístupného z bytu, jehož plocha není započtena do celkové plochy bytu. K užívání máte tedy plochu celkem 57,5 m².

Dům

Cihlová čtyřpatrová novostavba z roku 2014 v těsném sousedství vilové čtvrti. Jedná se o menší dům jen s 18 byty s téměř rodinnou atmosférou. Mladá dvojice využije kočárkárnu v přízemí domu a sportovně založení pak místnost na kola, umístěnou také v přízemí domu. Pod obytnou částí domu se nachází podlaží s parkovacími stáními. Dům je řešen jako bezbariérový a všude se dostanete výtahem.

Garáž

Velkým bonusem tohoto bytu je, že k němu náleží parkovací stání přímo v domě, dostupné výtahem i po schodišti. Vjezd do garáže je dálkově ovládaný vraty.

Orientační 2D půdorys bytu
Prodej bytu 2+KK/B, ul. Zemské právo, Praha 10 - Hostivař
Orientační 3D půdorys bytu
Prodej bytu 2+KK/B, ul. Zemské právo, Praha 10 - Hostivař
Ideální místo na bydlení

Jedná se o příjemnou lokalitu, která poskytuje veškerý komfort moderního bydlení. Stačí obejít dům a ujít pár kroků a jste v LIDLu. Na velký nákup to máte necelý kilometr (pěšky, autem, tramvají i autobusem) do OC VIVO Hostivař, kde kromě obchodů naleznete i multikino. Na delší procházky láká blízkost Hostivařské přehrady s přilehlým lesoparkem. Zajímavým způsobem dopravy může být i dnes tolik oblíbený vlak, stanici Hostivař máte necelý kilometr od domu.

3 důvody, proč si koupit tento byt

1. Moderní novostavba

2. Ve vilové čtvrti

3. V ceně garážové stání přímo v domě

Domluvte si prohlídku.

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018 Ing. Zbyňka Hlouška

+420 732 174 735

Nejlepší realitní makléř v Praze
Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

7 + 3 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz