Prodej bytu OV 3+kk/L

Praha 4 – Chodov, ul. Radimovická

ADRESA

Praha 4 – Chodov,
ul. Radimovická

DISPOZICE

3+kk/L

PLOCHA

67,11 m² vč. příslušenství

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji byt OV 3+kk/L v Praze 4 – Chodov.
Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Chodov
Ulice Radimovická
Dispozice 3+kk/L
Plocha 67,11 m² vč. příslušenství
Vlastnictví Osobní
PENB
E – 143 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 2. NP z 4
Stav Prodáno
Cena 6.000.000,- Kč

Malých paneláčků, které nabízejí mnohem lepší bydlení díky své komorní atmosféře, na sídlištích moc není. A já pro vás mám teď v nabídce na prodej byt přesně v takovém domě.

Jedná se o byt 3+kk s lodžií v 1. patře třípatrového panelového domu, situovaného v klidné ulici, obklopeném zelení. Mohlo by to být ideální bydlení třeba pro mladou rodinu.

BYT

Obývací pokoj s kuchyňským koutem je situovaný na příjemnou jihovýchodní stranu a je v něm dostatek místa pro společné posezení u večeře i odpočinek. Na obývací pokoj navazuje prostorná lodžie, ze které je volný výhled do zeleně. Další dva pokoje jsou orientovány na severozápad, do klidné, slepé ulice. Jeden z nich může být vaší novou ložnicí, druhý pracovnou nebo dětským pokojem. Koupelnové jádro se sprchovým koutem je již vyzděné, toaleta samostatná. Bonusem navíc je komora, ve které klidně můžete umístit i pračku se sušičkou a ušetřit si tak místo v koupelně. Dalším velkým úložným prostorem je sklep o výměře 4 m². Byt je po starší rekonstrukci, a tak v něm můžete rovnou bydlet. V bytě je zděné koupelnové jádro, vyštukované stěny, plovoucí podlaha a dlažba, vyměněná kuchyňská linka, plastová okna i bezpečnostní vstupní dveře.

Celková plocha jednotky s příslušenstvím (včetně sklepa a lodžie) je 67,11 m². Výměra podlahové plochy jednotky s příslušenstvím pro účely stanovení spoluvlastnického podílu na společných částech domu je 62,1 m², přičemž v této výměře není ve smyslu zákona o vlastnictví bytů zahrnuta podlahová plocha lodžie.

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiložených 2D půdorysů. 

Dům
Jedná se o nízký dům pouze o 4 podlažích a 2 bytech na patře. V přízemí domu je funkční kolárna/kočárkárna, což ocení hlavně rodiče s dětmi a cyklisté.

Videoprohlídka

Orientační půdorys bytu

Půdorys - Prodej bytu 3+kk/L, ul. Radimovická, Praha 4 - Chodov
Půdorys - Prodej bytu 3+kk/L, ul. Radimovická, Praha 4 - Chodov

Lokalita

Co se týče lokality, budete tu mít všechno po ruce. Pěšky dojdete do obchodů i na metro, škola je ve vedlejší ulici a dětské hřiště máte hned za domem. Do přírody to budete mít taky kousek. Cyklostezka vede doslova kolem domu, do Milíčovského lesa s rybníky to budete mít pár kroků.

PRODÁNO

CENA: 6.000.000,- Kč

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

10 + 3 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz