Reference

aneb nejlepší reklamou je spokojený klient.

 

Prodej bytu OV 3+kk/2L, Praha 4 - Chodov, ul. Modletická

Byt OV 3+KK/2L
Praha 4, ul. Modletická

Daniela Viltová – prodávající

Služby paní doktorky Hlouškové jsem si vybrala cíleně na základě výborných referencí, a také z důvodu její dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje nemovitostí na P11.

Propojení lidskosti a profesionality je v dnešní době vzácné – paní doktorka Hloušková disponuje obojím. Za neuvěřitelně krátkou dobu prodala můj byt v akci „kulový blesk“ za pomocí veškerých tradičních i moderních prostředků (klasický inzerát, FB, lokální reklamní banner, úžasně zpracovaná video prohlídka). Jakožto laika mne provedla celým procesem prodeje bytu od začátku až do konce a trpělivě a pečlivě mi vše vysvětlila. S naprosto čistým svědomím a ráda tedy doporučuji služby paní doktorky Hlouškové všem, kteří chtějí prodat či koupit byt nejen zde na P11, ale i v širším okolí. Taktéž srdečně děkuji jejímu muži, panu Hlouškovi. Ať se vám daří!

Prodej bytu 4+1/L, ul. Zdiměřická, Praha 4 - Chodov

Byt OV 4+1/L
Praha 4, ul. Zdiměřická

Ing. Soldát Jan, paní Hiršlová H. – prodávající

Dobrý den, rád bych poděkoval RK-PhDr. Jana Hloušková, Ing. Hloušek za profesní přístup k prodeji bytu 4 +1 Jižní Město. Vše proběhlo úplně v poho. Na žádné zbytečné úřady jsme nemuseli chodit, vše bylo vyřízeno díky RK. Nabídka, příprava bytu, smlouvy, katastr nemovitostí atd.
Vše proběhlo bez komplikací. Tuto realitní kancelář mohu doporučit.
Dávám 100 bodů ze 100. Děkujeme.

Prodej garsonky Praha 4 – Chodov, ul. Klapálkova
Byt OV garosniéra
Praha 4, ul. Klapálkova

Vítězslav H. – prodávající

Paní doktorka Hloušková a její manžel mi pomohli prodat byt. Od počátku bylo jasné, že mají skvělý přehled o realitním trhu a dokážou si poradit v každé situaci.

Vždy se mnou jednali na rovinu a nic nezastírali mě, ani potenciálním kupujícím. Jsou to velice sympatičtí lidé, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Každemu doporučuji.

Zuzana P. – kupující

Byli jsme jako kupující bytu s paní Hlouškovou moc spokojeni. Oceňujeme její profesiální a vstřícné jednání, vše nám vysvětlila, vlídně komunikovala a byla velmi nápomocná ve všech fázích procesu:-) Děkujeme a určitě doporučujeme! Polákovi

Prodej bytu 2+kk/L, ul. Tererova, Praha 4 - Chodov
Byt OV 2+kk,
Praha 4, ul. Tererova

Prodávající

Ráda bych moc poděkovala paní PhDr. Hlouškové a jejímu manželovi za skvělou práci, kterou odvedli při prodeji mého bytu a koupi nového bytu.

Paní Hloušková s manželem jsou velice milí, vstřícní a profesionální. S pomocí paní Hlouškové se podařilo rychle a úspěšně byt prodat, dokonce za vyšší cenu než jsem požadovala…

Prodej dr. bytu 4+1/L, ul. Hekrova, PhDr. Jana Hloušková, Praha

Byt dr. 4+1/L
Praha 4 – ul. Hekrova

Eduard Egermajer – prodávající

Touto cestou chci poděkovat manželům Hlouškovým za zprostředkování prodeje bytu. Jejich přístup je naprosto profesionální a celá akce proběhla bez jakýchkoliv problémů. Jednání s Hlouškovými probíhala vždy v příjemné a přátelské atmosféře. Velmi se mi líbila i pečlivá a esteticky zdařilá prezentace bytu.

Ještě jednou děkuji a přeji vašemu podnikání mnoho úspěchů.

Prodej bytu 2+KK/B, ul. Zemské právo, Praha 10 - Hostivař

Prodej bytu 2+kk/B+garáž,
Praha 10 – Hostivař

Paní Baxová – prodávající

Vyzdvihuji rychlé a profesionální jednání. Komunikace byla pohotová a bezproblémová. Děkujeme za prodej i koupi nemovitosti.

Prodej bytu 2+kk, ul. Zdiměřická, Praha 4 - Chodov

Prodej bytu 2+kk,
Praha 4 – Chodov

Paní Prosserová – prodávající

Ráda bych moc poděkovala paní PhDr Hlouškové a jejímu manželovi za skvělou práci, kterou odvedli při prodeji mého bytu. Paní doktorka ja velice milá a vstřícná makléřka a díky jejím zkušenostem a trpělivosti se podařilo rychle a úspěšně byt prodat, dokonce za vyšší cenu než jsem požadovala. Služby paní PhDr Hlouškové a firmy HLOUŠEK REALITY mohu každému vřele doporučit.

Prodej bytu Hekrova 4+1/L Praha 4 Háje, PhDr. Jana Hloušková

Prodej dr. bytu 4+1/L,
Praha 4 – Háje

Lenka Racková – prodávající

Mnohokrát děkuji touto cestou PhDr. Hlouškové za zprostředkování prodeje družstevního bytu 4+1 na Jižním Městě. Jsem přesvědčena, že bez jejího profesionálního přístupu (prezentace, video, fotodokumentace) by se prodej bytu neuskutečnil. Komunikace s paní makléřkou byla velmi příjemná a nemůžu nezmínit lidský přístup. Velmi doporučuji služby RK PhDr. Hlouškové!

Prodej bytu 3+KK/L, ul. Mendelova, Praha 4 - Háje, PhDr. Jana Hloušková

Prodej dr. bytu 3kk/L,
a
koupě dr. 4+1/L, Hekrova

Mariana Uhlířová – prodávající

Ráda bych velice poděkovala paní PhDr. Janě Hlouškové za skvělé realitní služby a velkou péči při složité transakci nákupu družstevního bytu a jeho financování z prodeje stávajícího družstevního bytu, který zajišťovala též, a též domluvení krátkodobého podnájmu po dobu rekonstrukce „nového“ bytu. Obě transakce – prodejní i nákupní – se podařilo zajistit díky velkému nasazení paní PhDr. Jany Hlouškové v rekordně krátké době a tak, aby na sebe vše perfektně navazovalo. Postarala se o celý předprodejní servis a připravení bytu k prodeji. Zajistila s paní advokátkou zasmluvnění celého procesu. Připravila časový plán všech kroků a termínů. Dohadovala veškeré podmínky a povinnosti stran se všemi účastníky, bankou, bytovými družstvy, ověřovala stanovy bytových družstev tak, aby vše bylo dle pravidel a proběhlo hladce. Protože byla v celém procesu řada účastníků a řada dílčích kroků, vždy ještě vysvětlovala a upozorňovala na blížící se termíny jednotlivých částí procesu. Velmi děkuji za výbornou spolupráci a za dosažení výsledku, který jsme si představovali. Díky velké práci, zkušenostem, jistotě, předvídavosti, ochotě a vždy milému a vstřícnému přístupu paní PhDr. Jany Hlouškové nebyl celý proces noční můrou, ale z našeho pohledu snadnou záležitostí. Služby paní makléřky PhDr. Jany Hlouškové vřele doporučuji.

Prodej bytu Praha 4 - Újezd

Prodej bytu s předzahrádkou,
Praha 4 – Újezd

Monika Stanová – prodávající

Tímto chci poděkovat paní PhDr. Hlouškové za rychlý a hladký prodej mého bytu. Velmi oceňuji její profesionální přístup, časovou flexibilitu, dochvilnost a preciznost. Také bych chtěla vyzdvihnout smysl pro detail při kompletaci smluvní dokumentace, která byla rozsáhlá a komplexní. Pečlivě prověřila každou skutečnost tak, aby obchod proběhl hladce a bez problému, což dnes není samozřejmosti. Spolupráci s její realitní kanceláři mohu vřele doporučit, skutečně se postarají o všechno od A do Z. prodávající se může maximálně spolehnout a věnovat se vlastním aktivitám.

Prodej bytu 3+1/L, ul. Matuškova, Praha 4 - Háje

Prodej bytu 3+1/L
Praha 4 – Háje

Mgr. Kateřina Bilinová – prodávající

RK PhDr. Hlouškové jsem vyhledala osobně v místě svého bydliště. Zadala jsem ji prodej bytu 3+1. Od počátku probíhala spolupráce na profesionální úrovni, vč. prezentačního videa, fotodokumentace a přípravy veškerých podkladů k prodeji. Komunikace byla ze strany PhDr. Hlouškové velmi příjemná, detailní a vedla k úspěšnému a rychlému vyřízení mé záležitosti. Velmi doporučuji služby RK PhDr. Hlouškové.

Tímto děkuji za skvělou spolupráci.

Benkova reference

Prodej bytu 3+1/L
Praha 4 – Háje

Jindřiška Hroníková – prodávající 

Paní Dr. Jana Hloušková, je velmi příjemná, vzdělaná, vstřícná a empatická makléřka. Její vystupování je profesionální a korektní. Prezentace nemovitosti, jak foto, plánky, tak video je na vysoké úrovni. Perfektní právní servis, vklad do katastru nemovitostí a další služby jsou pro ni samozřejmostí. Měla jsem k ní naprostou důvěru. Paní Dr. Janu Hlouškovou doporučuji všem, kdo chtějí rychle, bezpečně a bezstarostně svou nemovitost prodat.

Ještě jednou děkuji.“

Realitní konzultace

Petr Dvořák

Se službami paní Dr. Hlouškové jsem byl velmi spokojen. Realitám rozumí a navíc je milá, empatická a umí se vcítit do potřeb klientů a ráda jim nadstandardně pomůže.

Mohu jí vřele doporučit každému.“

Prodej bytu OV 2+kk, Strašnice

Prodej bytu 2+kk
Praha 10 – Strašnice

Jana Starcová – prodávající

Moc bychom chtěli poděkovat za spolupráci s Vámi, celou dobu se cítíme v odborných rukách. Děkuji za profesionální přístup i časovou flexibilitu, vždy s úsměvem a v příjemné atmosféře.
Je velmi příjemné s Vámi spolupracovat.

Neil Lowe – prodávající

Thank you for the amazing help and very professional attitude. Always willing to go the extra step to help your clients. Thank you for your collaboration and will highly recommend you to other potential customers.

Jana Hloušková - Štichova prodej bytu

Prodej bytu 2+kk
Praha 4 – Háje

Lukáš Grác – kupující

S paní makléřkou jsem jednal při nákupu bytu. Její služby doporučuji. Není jí, co vytknout, Je milá, profesionální a lidská. Pokud budu potřebovat služby realitky, obrátím se vždy na ni.

Prodej bytu Horčičkova

Prodej bytu 2+1/L
Praha 4 – Háje

Věra Šefránková – prodávající

Paní dr. Hloušková je velmi příjemná ! Náš byt nafotila dokonale a při prodeji našeho bytu s ní a s jejím manželem jsme byli velmi spokojeni. Vše bylo dobře připraveno, prodej bytu proběhl profesionálně spolehlivě a v klidu (což je k nezaplacení 🙂 )! Vřele doporučuji!

Tererova reference

Prodej bytu 2+kk/L
Praha 4 – Chodov

p. Tesař – zájemce na prohlídce

„Překrásný den, paní Hloušková. Děkuji za informace a profesionální přístup. Přeji Vám hodně úspěchů při dalším prodeji nemovitostí a co nejvíce spokojených klientů.“

Pronájem domu Dolní Břežany

Pronájem chaty
Dolní Břežany

Strašilová Olga – pronajímatel

PhDr. Hlouškovou jsem oslovila s poptávkou na zprostředkování pronájmu nemovitosti na doporučení jejího klienta. Její Webová prezentace nemovitosti byla úplná a výstižná, byla jsem průběžně informována o probíhajících prohlídkách, její přístup k výběru potencionálního nájemníka byl ve srovnání s jinou realitní kanceláří pečlivější a profesionálnější. Její realitní služby proto mohu doporučit.

Prodej bytu 3+1/L, ul. Štichova, Praha 4 Háje

Prodej bytu 3+1/L
Praha 4 – Háje

Mgr. Petra Ušelová – prodávající

Musím touto cestou poděkovat paní doktorce Hlouškové za její práci, odvedenou na vysoce profesionální úrovni. Díky ní bylo nakonec při prodeji mého bytu 3 + 1 dosaženo výrazně vyšší kupní ceny, než jakou jsem požadovala původně. Komunikace s paní makléřkou probíhala od prvního okamžiku naprosto hladce. Srozumitelně a podrobně mi vysvětlila, jak bude vypadat celý proces. Následovala příprava prezentace. Výsledek mě doslova nadchnul. Video prezentace obsahovala nejen záběry bytu, ale i širokého okolí se zaměřením na přírodu a občanskou vybavenost. Dále byla součástí prezentace virtuální 3D prohlídka a bohatá fotogalerie. Jsem přesvědčena, že tato precizní práce nakonec přispěla k úspěšnému prodeji. Byt se prodal v rekordně krátkém čase a za vyšší cenu, než jakou jsem si stanovila. Nemusela jsem absolvovat všechny prohlídky: paní makléřka v prvním kole vybrala perspektivní klienty, takže jsem se zúčastnila až druhého kola, kdy jsme společně vybraly toho nejlepšího. Formální náležitosti (samotný prodej – převod) proběhly bez sebemenších problémů s (také) velice příjemnou paní notářkou advokátkou. PhDr. Janu Hlouškovou opravdu vřele doporučuji.

Jana Hloušková - Prodej bytu Petrovice

Prodej bytu 2+kk
Praha 10 – Petrovice

L. Benešová – prodávající

Se službami paní Dr. Hlouškové jsem byla moc spokojena, protože mně poskytla ty nejlepší služby. Zajistila nadstandardní prezentaci bytu včetně video prohlídky a díky tomu se byt prodal za vyšší cenu. I v komplikované době koronaviru zajistila veškerý servis a přijela za mnou se smlouvami až do mého bydliště do Blanska.

Je milá, moc si jí vážím a vřele doporučuji.“

Prodej bytu Praha Chodov ul. Jažlovická

Prodej bytu 3+kk
Praha 4 – Háje

Petr Dostál – kupující

Paní dr. Hloušková a její manžel jsou makléři na velice profesionální úrovni a při koupi bytu vše zařídili.

Proto jejich služby doručuji všem.

Zájemce na prohlídce

Kristýna Novotná 

Při hledání bytu na Jižním Městě jsme se setkali s různými realitními makléři, ale paní doktorku Hlouškovou jsme vyhodnotili jako nejlepší makléřku. Měla krásnou, ale pravdivou prezentaci bytu, poskytla nám maximum informací a i osobní jednání s ní bylo velmi příjemné.

Můžeme všem doporučit.“

Prodej bytu Jílovská - Recenze Jana Hloušková realitní makléř

Prodej a koupě bytu 1+1/L
Praha 4 – Lhotka

Romana Hájková – prodávající

Mnohokrát děkuji, paní makléřce za nádhernou prezentaci mého bytu připraveného k prodeji. Jsem velmi ráda, že jsem zvolila realitní kancelář Hloušek reality.

Lucie B. – kupující

Inzerát s nabídkou prodeje bytu, který se mi líbil, jsem objevila na Facebookových stránkách paní realitní makléřky Jany Hlouškové. Tímto jí děkuji za vysoce profesionální přístup při koupi bytu včetně vyřízení všech náležitostí s tím spojené.

Mohu jen vřele doporučit.“

Prodej bytu 3+kk/L, ul. Veronské náměstí, Horní Měcholupy

Koupě bytu 3+kk/L
Praha 10 – Horní Měcholupy

Jan Z. – kupující

Chtěli by jsme paní Hlouškové poděkovat za zprostředkování koupě nového domova.
Oceňujeme s partnerkou hlavně její osobitý lidský přístup a vřele všem dalším klientům doporučujeme.

Prodej RD se zahradou, Psáře, okr. Benešov

Prodej RD
Psáře, okr. Benešov

Nataša Zedníková – prodávající

Rádi bychom poděkovali týmu RK Hloušek reality, za vynikající spolupráci při prodeji našeho rodinného domu. Po nepříliš dobré zkušenosti s jinými RK, jsme dlouho a pečlivě vybírali RK, která by profesionálně prodala naši nemovitost. Vsadili jsme na ocenění Nejlepší makléř – Realiťák roku 2018, které vyhrál Ing. Zbyněk Hloušek. Oslovili jsme RK, kterou provozují manželé Hlouškovi a byli jsme velmi mile překvapeni, jak rychle jsme si s nimi domluvili první setkání, nastavení podmínek a postup spolupráce. Velmi oceňujeme profesionálně zpracovanou prezentaci prodeje RD, jak foto, video, půdorysy, tak i webovou prezentaci s komentářem. Tuto odvedenou práci ocenila i většina zájemců, kteří přijížděli na prohlídky. Prohlídky byly dvoukolové, kterých se účastnil velký počet zájemců a byly velmi dobře organizačně zvládnuté. Všechny zájemce osobně prováděli a poskytovali podrobné informace Ing.Hloušek s kolegyní Dr. Janou Hlouškovou. Byli jsme pravidelně informováni o probíhajících jednáních se zájemci a stavu prodeje. Poděkování patří i za vyřešení komplikací s hranicí pozemku a PENB, které předchozí RK vůbec neřešily. Nemovitost byla prodána za maximální cenu k naší spokojenosti. Závěrečná spolupráce s advokátní kanceláří i komunikace s Katastrálním úřadem proběhla také perfektně. Díky vysoké profesionalitě týmu Ing.Hlouška a znalosti realitního trhu, na kterém působí již 19 let, podařil se prodej nemovitosti v poměrně krátkém čase. Děkujeme manželům Hlouškovým za příjemný a lidský přístup po celou dobu spolupráce. Velmi rádi doporučujeme služby vaší realitní kanceláře dalším klientům.
Přejeme vám úspěchy v nelehkém prostředí realitního trhu.

Prodej bytu Kosmická 2+kk, Praha 11 - Háje

Prodej a koupě bytu 1+1/L
Praha 4 – Háje

Michaela A. D. – prodávající

S prací realitní kanceláře Hloušek reality jsem byla velmi spokojena. Makléřka paní Hloušková pěkně prezentovala byt, skvěle zorganizovala prohlídky i celý proces prodeje. To vše i při komplikací z důvodu karanténních opatření a nutnosti sladění s nákupem jiného bytu.

Určitě doporučuji.

Tereza Klabalová – kupující

Moc děkuji paní Hlouškové za výbornou spolupráci při nákupu bytu. Na rozdíl od jiných realitních makléřů a několika absolvovaných prohlídkách jsem se prvně setkala s někým, kdo je z této branže ochotný a s absolutně profesionálním přístupem. Na paní Hlouškové oceňuji slušnost při jednání, rychlé reagování, ať už na telefonu nebo emailu a ochotu vysvětlit, co je potřeba. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv problémů. Služby paní Hlouškové a Hloušek reality vřele doporučuji jak pro nákup, tak i prodej nemovitostí.

Zavolejte nebo napište

7 + 15 =

Kontakty
PhDr. Jana Hloušková
+420 732 174 735
facebook
youtube
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz