Prodej bytu OV 3+kk/L

Praha 4 – Háje, ul. Hlavatého

ADRESA

Praha 4 – Háje,
ul. Hlavatého

DISPOZICE

3+kk/L

PLOCHA

55 m² + L + sklep

STAV

PRODÁNO

Nabízím k prodeji byt OV 3+kk/L v Praze 4 – Háje

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Háje
Ulice Hlavatého
Dispozice 3+kk/L
Plocha 55 m² + L + sklep
Vlastnictví Osobní
PENB
C – 84 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 2. NP z 8
Stav Prodáno
Cena Na dotaz

 Jste mladá rodina nebo dvojice a hledáte byt blízko od metra i do přírody? Nebo sháníte byt na investici, který byste mohli hned pronajmout? V tom případě pro vás mám zajímavou nabídku.

Byt

Nabízím na prodej útulný byt 3+kk s prostornou šestimetrovou lodžií, situovaný do 2. nadzemního podlaží zrekonstruovaného sedmipatrového panelového domu na pražských Hájích.

Stav bytu je v převážně původním, avšak udržovaném a mírně vylepšeném stavu, a tak v něm můžete rovnou bydlet. Okna jsou již plastová, lodžie je mírně rozšířená a zrekonstruovaná, celý byt je vymalován, kuchyňská linka i kombinovaný sporák jsou vyměněny. Koupelnové jádro je původní umakartové, ale díky jeho obložení působí čistě a příjemně.

Byt má východní orientaci a je z něj volný výhled do místního parčíku. K bytu ještě náleží prostorná sklepní kóje v suterénu domu, a tak budete mít dost prostoru na odložení svých věcí.

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiloženého kótovaného 2D půdorysu. Současné rozložení nábytku je vidět na přiloženém 3D půdorysu.

Celková plocha bytu je dle prohlášení vlastníka 54.9 m². V této ploše není započtena plocha lodžie (cca 6 m²), přístupné z bytu, a prostorné sklepní kóje v 1. podzemním podlaží domu (cca 3.6 m²).

Současné měsíční poplatky činí 5.128,- Kč (pro 4 osoby), z toho FO 1.483,- Kč + el + plyn. Byt je v osobním vlastnictví, a tak jeho koupi můžete financovat i prostřednictvím hypotečního úvěru.

Dům
Dům prošel před časem rekonstrukcí, má zateplenou fasádu, plastová okna, zrekonstruované vstupní portály, lodžie a novější výtah. Velkou výhodou pro aktivní lidi je možnost využívání tělocvičny a kolárny přímo v domě. Především vybavená tělocvična může být určitě zajímavým bonusem navíc.

Orientační 2D půdorys bytu

Orientační půdorys - prodej bytu OV 3+kk/L, Praha 4 - Háje, ul. Hlavatého

Orientační 3D půdorys bytu

Orientační 3D půdorys - prodej bytu OV 3+kk/L, Praha 4 - Háje, ul. Hlavatého

Lokalita

Pokud jde o lokalitu, budete mít všechno po ruce. Na metro C Háje i přilehlou místní obchodní zónu to máte stanici autobusem nebo pěšky, a přitom můžete být za chvilku v přírodě. Příjemnou procházkou se za pár minut dostanete do Milíčovského lesa s kaskádou rybníků, který je ideálním místem k odpočinku i projížďce na kole.

Zároveň to ale budete mít pár minut pěšky i do obchodu na nákup (Lidl).

O děti tu bude taky skvěle postaráno. Mateřská, základní i střední škola jsou hned v ulici, dětské hřiště v parčíku před domem a další park (Křtinský) kousek za domem. U vstupu do lesoparku se nachází minizoo.

 Je to prostě ideální místo k bydlení pro aktivní rodinu. Jestli máte pocit, že by se tenhle útulný byt mohl stát Vaším domovem, ozvěte se a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás.

Prodáno

CENA: na dotaz

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

7 + 4 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz