Prodej bytu OV 3+1/L

Praha 4 – Chodov, ul. Bachova

ADRESA

Praha 4 – Chodov,
ul. Bachova

DISPOZICE

3+1/L

PLOCHA

72 m²

STAV

NEAKTIVNÍ

Nabízím k prodeji byt OV 3+1/L
v Praze 4 – Chodov, blízko stanice metra Opatov.

Popis bytu
Lokalita Praha 4 – Chodov
Ulice Bachova č.p. 1591
Dispozice 3+1/L
Plocha 72 m²
Vlastnictví Osobní
PENB C – 71 kWh/m²/rok
Stavba Panelová
Podlaží 10. NP z 12
Stav Neaktivní

 

Hledáte ke koupi třípokojový byt v pěší dostupnosti na metro, a přitom pár metrů od parku? Už dál hledat nemusíte. Mám pro vás právě v nabídce na prodej příjemný, světlý byt 3+1/L, situovaný na Jižním Městě, na dohled od Centrálního parku. Ten je pojítkem mezi dvěma stanicemi metra – Opatov a Háje, a je plný laviček i dětských hřišť.

Byt

Byt se nachází v 9. patře zrekonstruovaného panelového domu a je orientován na dvě světové strany. Na jižní straně najdete obývací pokoj s prostornou lodžií, ze které je pěkný volný výhled. Můžete ji využít k příjemného posezení, třeba se sklenkou vína. Na jižní straně bytu se nachází také kuchyň, která už prošla rekonstrukcí. Na severní – chladnější stranu jsou situované dvě ložnice.

V bytě je ještě původní umakartové koupelnové jádro a původní podlahy, stěny jsou vyštukované, okna plastová, vstupní dveře bezpečnostní.

Celková výměra bytu dle prohlášení vlastníka činí 66,18 m². V této ploše je započtena plocha sklepní kóje 1 m² a není započtena plocha lodžie cca 5,45 m². Užívat tedy můžete výměru cca 71,63 m².

Dispoziční uspořádání bytu je patrné z přiloženého 2D půdorysu.

Byt je dobře udržovaný, a tak v něm můžete hned bydlet, nebo si ho můžete upravit podle svého. Pokud by vám chyběla představivost, můžete se podívat na naše návrhy vizualizací a 3D půdorys.

Poplatky v bytě nyní činí pro 4 osoby 6.150,- Kč, z toho FO 1.059,- Kč.

Byt je v osobním vlastnictví (včetně podílu na pozemcích), bez právního zatížení, hypotéka možná.

Dům
Dům má zateplenou fasádu, plastová okna a novější výtah i vstupy.

Videoprohlídka
Orientační 2D půdorys bytu
Prodej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov
Orientační 3D půdorys bytu
Prodej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov

Vizualizace možného uspořádání bytu

Byt je nyní před rekonstrukcí a vyklizený. Proto jsme vám připravili vizualizaci, abyste měli inspiraci, jak by mohl vypadat po rekonstrukci. Využijte táhlo k zobrazení vizualizaci.

Prodej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov, vizualizaceProdej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov, vizualizace
Prodej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov, vizualizaceProdej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov, vizualizace
Prodej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov, vizualizaceProdej bytu OV 3+1/L, ul. Bachova, Praha 4 - Chodov, vizualizace
Ideální místo na bydlení

METRO

400 metrů
PARK
250 metrů
ZÁKLADNÍ ŠKOLA
250 metrů
OBCHODY
400 metrů

Byt je situován v pěší dostupnosti na metro C Opatov a 2 stanice busem na metro C Háje. K příjemným procházkám i posezení láká Centrální park, který vidíte přímo z bytu.

Jedná se o příjemnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. V pěší vzdálenosti najdete školku, školu, gymnázium, obchody, poštu, polikliniku i sportovní areál. Kousek to máte také do Hostivařského nebo Milíčovského lesoparku, plaveckého bazénu Jedenáctka i do největšího obchodního centra OC Westfield Chodov.

Byt i jeho okolí si můžete prohlédnout ve video prohlídce, která je také součástí prezentace.

Domluvte si prohlídku.

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018 Ing. Zbyňka Hlouška

+420 732 174 735

Nejlepší realitní makléř v Praze
Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

14 + 15 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz