Pronájem domku 2+1

Dolní Břežany, okr. Praha - západ

ADRESA

Dolní Břežany

DISPOZICE

2+1

PLOCHA

50 m² + zahrada 1100 m²

STAV

Pronajato

Pronájem domku 2+1, Dolní Břežany

Toužíte po útěku z města? Někam do přírody, kde byste měli kousek světa sami pro sebe? A nechcete se zároveň vzdát všech vymožeností? Mám pro vás řešení.

Popis nemovitosti

Lokalita Dolní Břežany
Ulice Maková č. ev. 318
Dispozice 2+1
Plocha 50 m² + 1100 m²
Vlastnictví Osobní
PENB G – 1006 kWh/m²/rok
Stavba Smíšená
Podlaží 1. NP
Stav Pronajato

 

Exkluzivně nabízím k dlouhodobému pronájmu domek v obci Dolní Břežany v okrese Praha-západ. Domek se nachází ve velmi klidné části obce, na slunném, oploceném pozemku o výměře cca 1100 m². Na pozemku jsou ovocné stromy a také studna pro odběr vody. V domku je ale samozřejmě zavedena i voda z veřejného vodovodu. Zahrada s venkovním posezením je nájemníkům plně k dispozici, takže máte možnost načesat si vlastnoručně ovoce a pěstovat zeleninu. Zahrada může poskytnout také ideální prostor pro vaše děti i čtyřnohého kamaráda.

Do domku se vchází přes prosklenou nezateplenou verandu. Následuje chodba, ze které je vstup do dvou samostatných pokojů, vybavené kuchyně a koupelny se sprchovým boxem. Vytápění je zajištěno plynovými kamny (v kuchyni a v pokojích). Součástí domku je půda a sklep, které je možné využít na uskladnění věcí.  Celková užitná výměra domku činí cca 50 m².

Jedná se o zateplenou dřevostavbu pro rodinnou rekreaci (chatu), která může sloužit k celoročnímu užívání. Dům je napojen na všechny sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn) a je možné připojení k internetu. 

Příjezd  k pozemku je klidnou ulicí. Parkování je možné na zpevněné ploše pozemku nebo v parkovacích zálivech na ulici.

Půdorys

Dispoziční uspořádání domku je patrno z přiloženého půdorysu (předsíň a koupelna s WC jsou ale již přestavěny).

Pronájem domu Dolní Břežany

Lokalita

Dolní Břežany disponují skvělou občanskou vybaveností. V pěší dostupnosti najdete obchody, školu se sportovní halou, školky, polikliniku, poštu i dětský krytý bazén. Zároveň je odsud perfektní spojení do Prahy (několik linek BUS, 20 minut na metro C Kačerov).

Pokud se Vám líbí, jak nemovitosti prezentuji, a chtěli byste podobně pronajmout nebo prodat tu svoji, ozvěte se. Ráda se Vám budu věnovat.

PhDr. Jana Hloušková

certifikovaná realitní makléřka
člen týmu REALIŤÁKA ROKU 2018

+420 732 174 735

Ing. Zbyněk Hloušek - Hloušek reality

13 + 7 =

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz