PhDr. Jana Hloušková

Realitní makléř pro Jižní Město

To jsem já

Narodila jsem se v Praze a přes půlku života je mým domovem Jižní Město. Znám proto toto místo opravdu důvěrně.

Realitám se věnuji již od roku 2002 a jsem součástí naší rodinné realitní kanceláře HLOUŠEK REALITY Realitní centrum Jižní Město. Můj manžel Ing. Zbyněk Hloušek je tak řadu let i mým pracovním kolegou. Ve své práci sklízí úspěchy, byl vyhlášený REALIŤÁKEM ROKU 2018 – nejlepším makléřem v Praze i celé ČR. Jsem ráda, že patřím i do jeho týmu.

Pořád se učím

Práce realitního makléře je komplexní obor, který vyžaduje znalosti z mnoha oblastí. Proto se občas vracím do školních lavic – na přednášky, semináře i workshopy. V současné době jsem certifikovaná realitní makléřka, která splňuje požadavky nového Zákona o realitním zprostředkování – vzděláním, praxí i certifikací.

Na čem mi záleží

Zakládám si na profesionalitě, ale zároveň i na lidském přístupu. Pro klienty, kteří mě oslovují, je prodej nebo koupě nemovitosti jedním z nejdůležitějších okamžiků jejich života, a proto mají oprávněné obavy, aby všechno proběhlo, jak má. Základem každé spolupráce je pro mě proto vytvoření atmosféry vzájemné důvěry a navázání dobrých vztahů mezi všemi zúčastněnými. Vždycky potěší, když se z klientů stávají nakonec přátelé.

Kde čerpám energii

Baví mě cestovat a moc ráda nejhezčí okamžiky zachytím na fotografie nebo video, abych si pak svoje vzpomínky mohla přivézt domů. Fotografování je mým dalším koníčkem.

Ráda budu i Vaším průvodcem

Na cestách by Vás vždycky měl někdo provázet – aby Vám podal pomocnou ruku, poradil… Ve světě realit bych pro Vás já chtěla být tím, kdo předá své zkušenosti, poradí a spoustu věcí vyřeší za Vás, abyste se zbavili starostí.

Společně se svými klienty jsem „cestu prodeje“ prošla už mnohokrát. Ráda se na ni vydám i s Vámi. První krok je na Vás.

Zavolejte mi na tel. 732 174 735 nebo pište na jana@hlouskova.cz

A tohle jsem také já, aneb ze života makléřky …

PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz