Vizualizace bytu

Vizualizace nemovitosti - PhDr. Jana Hloušková

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

VIZUALIZACE JAKO ZDROJ INSPIRACE

Co je vizualizace? V dnešní době je to nejběžnější grafická prezentace toho, jak by mohla nemovitost vypadat v budoucnu.

Jak konkrétně vypadá vizualizace interiéru bytu? Grafický návrh se týká nejen prostorového uspořádání, ale i sladění jednotlivých designových prvků, materiálů, zařizovacích předmětů a barev.

A jaký je význam vizualizace při prodeji bytu?
Naprosto zásadní význam má počítačová vizualizace v případě prodeje bytu před rekonstrukcí nebo u nových, nezařízených bytů. Je statisticky dokázáno, že až 80% lidí nemá prostorovou představivost, a právě pro ně je grafický návrh možného budoucího uspořádání bytu velkou výhodou. Díky němu si potencionální zájemce o koupi mnohem snadněji dokáže představit svůj nový domov po rekonstrukci. A to významně ulehčí rozhodování o koupi. Posuďte sami:

Původní foto
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková
Po vizualizaci
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková
Samotnou vizualizaci interiéru doplňuji ještě vizualizovaným 3D půdorysem, aby pohled na budoucí potenciál bytu byl komplexní.
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková

Inzerát s dobře připravenou vizualizací zaujme potencionální kupce mnohem více než pouhé fotografie  – především při prodeji staršího bytu určeného k rekonstrukci. Prezentace bytu s vizualizací vzbudí větší zájem a v konečném důsledku se pak byt prodá mnohem lépe.

Proto je vizualizace běžnou součástí mojí prezentace zejména u bytů určených k rekonstrukci. Často se stává, že se klient vizualizací inspiruje a po koupi bytu tento návrh využije při realizaci svých vlastních představ. A to potěší.

Na další ukázky použití vizualizace se můžete podívat také zde: www.bytHorniMecholupy.cz a www.bytJarov.czJestli chcete také prodat svůj byt s využitím vizualizace, kontaktujte mě.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Hezký byt se prodá sám?

Hezký byt se prodá sám?

Spousta lidí si to určitě myslí, ale já se vás teď pokusím přesvědčit na jednom konkrétním případu, že je to velký omyl.

read more
Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

read more
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz