Vizualizace bytu

Vizualizace nemovitosti - PhDr. Jana Hloušková

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

VIZUALIZACE JAKO ZDROJ INSPIRACE

Co je vizualizace? V dnešní době je to nejběžnější grafická prezentace toho, jak by mohla nemovitost vypadat v budoucnu.

Jak konkrétně vypadá vizualizace interiéru bytu? Grafický návrh se týká nejen prostorového uspořádání, ale i sladění jednotlivých designových prvků, materiálů, zařizovacích předmětů a barev.

A jaký je význam vizualizace při prodeji bytu?
Naprosto zásadní význam má počítačová vizualizace v případě prodeje bytu před rekonstrukcí nebo u nových, nezařízených bytů. Je statisticky dokázáno, že až 80% lidí nemá prostorovou představivost, a právě pro ně je grafický návrh možného budoucího uspořádání bytu velkou výhodou. Díky němu si potencionální zájemce o koupi mnohem snadněji dokáže představit svůj nový domov po rekonstrukci. A to významně ulehčí rozhodování o koupi. Posuďte sami:

Původní foto
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková
Po vizualizaci
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková
Samotnou vizualizaci interiéru doplňuji ještě vizualizovaným 3D půdorysem, aby pohled na budoucí potenciál bytu byl komplexní.
3D půdorys nemovitostí - PhDr. Jana Hloušková

Inzerát s dobře připravenou vizualizací zaujme potencionální kupce mnohem více než pouhé fotografie  – především při prodeji staršího bytu určeného k rekonstrukci. Prezentace bytu s vizualizací vzbudí větší zájem a v konečném důsledku se pak byt prodá mnohem lépe.

Proto je vizualizace běžnou součástí mojí prezentace zejména u bytů určených k rekonstrukci. Často se stává, že se klient vizualizací inspiruje a po koupi bytu tento návrh využije při realizaci svých vlastních představ. A to potěší.

Na další ukázky použití vizualizace se můžete podívat také zde: www.bytHorniMecholupy.cz a www.bytJarov.czJestli chcete také prodat svůj byt s využitím vizualizace, kontaktujte mě.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz