Právní servis

Jana Hloušková - právní servis

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

Právní servis

Každý prodej nemovitosti je spojený s určitými právními úkony, o kterých běžný člověk nemusí mít úplný přehled. Přesto si většina klientů již dnes uvědomuje, že bezpečnost prodeje nelze podceňovat. Proto je právě kvalitní právní servis nezbytnou podmínkou úspěšného dokončení každé realitní transakce.

Ptáte se, jak Vám tento bezpečný a profesionální právní servis zajistím?

Bezpečí celého realitního procesu je pro mě prioritou, a proto nepoužívám smlouvy stažené z internetu, ale spolupracuji s ověřenou advokátkou, členkou advokátní komory, specializující se na převody nemovitostí. To je zárukou hladkého a bezpečného průběhu celého procesu prodeje, bez zbytečných starostí a s úsporou času i nervů.

Každý případ je originál, ke kterému se vždy připravují smlouvy na míru. Návrhy smluv vždy předkládám klientům k odsouhlasení. Vždy využívám úschovu kupní ceny u advokáta. Nejdřív kupující zasílá peníze do úschovy (před zahájením řízení o změně vlastnického práva) a až po úspěšném převodu, potvrzeném na listu vlastnictví, jsou peníze vyplaceny straně prodávající.

Co všechno pro Vás v rámci provize při prodeji Vaší nemovitosti zajistím?

  • vypracování profesionální smlouvy na míru (smlouvy o smlouvě budoucí kupní, kupní smlouvy nebo smlouvy o převodu členských práv
  • pořízení listu vlastnictví a snímku katastrální mapy
  • pořízení nabývacích titulů prodávajícího z příslušného katastru nemovitostí
  • vypracování návrhu na vklad práva do katastru nemovitostí
  • úschovu finančních prostředků (depozita) v advokátní úschově
  • protokolární předání nemovitosti s vypracováním podkladů k zajištění přepisu energií

Budu ráda, pokud se na mě s důvěrou obrátíte, a ušetříte tak svůj čas i starosti.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz