Realitní poradna

Realitní poradna - PhDr. Jana Hloušková, Realitní makléřka pro Jižní Město

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

Přijďte se poradit

Uvažujete o prodeji bytu a bojíte se, že si nebudete vědět rady? Že správně neodhadnete hodnotu Vaší nemovitosti? Nebo nevíte, co všechno byste měli udělat, aby byl Váš prodej úspěšný? Nevyznáte se v právních záležitostech, které jsou s prodejem spojené?

Přijďte se nejdřív poradit, ať neuděláte chybu. Nebojte se na všechno zeptat. Ráda Vám bezplatně poskytnu informace a doporučím nejvhodnější řešení. A pokud si to budete přát, provedu Vás celou cestou prodeje a Vy budete v bezpečí a bez starostí.

Trh nemovitostí je nepřehledný a není snadné se v něm zorientovat. Prodej navíc často souvisí se změnou životní situace a s ní spojenými emocemi. Mohou ho provázet obavy a nejistota, pokud potřebujete třeba prodat v nějakém konkrétním termínu, abyste koupili jinou nemovitost, nebo je ta Vaše zatížena nějakým omezením (hypotéka). Je proto nesmírně důležité celou situaci pečlivě zvážit a zvolit vhodný postup, ušitý přímo Vám na míru.

Jsem tu od toho, abych vyslechla Vaše potřeby, zvážila potenciál Vaší nemovitosti i Vaše možnosti a nabídla optimální řešení. Vaši lokalitu dobře znám, protože se na tuto oblast specializuji, a Jižní Město je zároveň i mým domovem.

Základem každého vztahu, i toho obchodního, je vzájemná důvěra, která je pro každý prodej zcela zásadní. Hodláte přece svěřit do mých rukou třeba i celý svůj majetek.

Za každé situace jednám čestně a upozorním Vás i na věci, které v danou chvíli možná ani neznáte, nebo které by znamenaly, že by bylo vhodnější s prodejem počkat. Jako prodávající máte při prodeji nemovitosti mnoho povinností, o kterých možná nevíte.

Prodat nemovitost pod cenou nebo přistoupit na neseriózní nabídku – to nechce nikdo. Při prodeji na Vás navíc může číhat mnoho úskalí, která nezkušený člověk nemusí snadno rozpoznat. Nabízím Vám proto pomocnou ruku.

ÚVODNÍ PORADENSTVÍ POSKYTUJI ZDARMA

V případě zájmu si domluvte osobní konzultaci. Můžeme se společně sejít buď přímo v prodávané nemovitosti nebo naší kanceláři.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz