REALIŤÁK ROKU a jeho tým

Jana Hloušková - certifikovaný realitní makléř na Jižním Městě

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

REALIŤÁK ROKU a jeho tým

Jsem ráda, že mohu být součástí rodinné firmy HLOUŠEK REALITY Realitní centrum Jižní Město a patřit do týmu REALIŤÁKA ROKU 2018. Kdo by nechtěl spolupracovat s nejlepším makléřem v Praze a celé ČR?

Soutěž REALIŤÁK ROKU a její smysl

Hlavním smyslem této každoroční soutěže je ukázat široké veřejnosti ty nejlepší realitní makléře, kteří svoji práci dělají rádi, profesionálně, s odbornými znalostmi a hlavně pro klienty.

Ing. Zbyněk Hloušek – REALIŤÁK ROKU 2018

Soutěž REALIŤÁK ROKU 2018 probíhala v období od dubna 2018 do ledna 2019 a konala se pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Ing. Kláry Dostálové a Hospodářské komory hl. m. Prahy.

Byly vyhlášeny tyto kategorie: Realiťák roku ČR, Realiťáci roku jednotlivých krajů a Cena odborné poroty. V prvních dvou kategoriích rozhodovaly hlasy veřejnosti. Vítěze Ceny odborné poroty volila devítičlenná porota odborníků pro realitní trh, která hodnotila jednotlivé soutěžící na základě jejich teoretických znalostí, praktických činností, způsobu komunikace s klienty i úrovně prezentace nemovitostí. Soutěže se účastnilo více než 1 100 makléřů z celé ČR. Slavnostní vyhlášení proběhlo 15.1.2019.

Absolutním vítězem soutěže Realiťák roku 2018 se stal Ing. Zbyněk Hloušek, majitel realitní kanceláře HLOUŠEK REALITY Realitní centrum Jižní Město, s.r.o. Ing. Hloušek byl vyhlášen nejlepším realitním makléřem Prahy a zároveň nejlepším realitním makléřem České republiky. Získal rovněž jedinou Cenu odborné poroty.

Odkaz na výsledky soutěže naleznete zde: http://www.realitakroku.cz/nejlepsi-makleri-roku-2018/

Video z vyhlášení soutěže REALIŤÁK ROKU 2018 zde níže: 

Ing. Zbyněk Hloušek pracuje jako realitní makléř již od roku 2002, specializuje se zejména na prodej bytů na Jižním Městě, v Praze 4 a 10 a na nadstandardní prezentace nemovitostí. Více informací o Ing. Hlouškovi naleznete na www.zbynekhlousek.cz

Až se budete rozhodovat, komu svěříte prodej své nemovitosti, můžete se inspirovat výsledky soutěže Realiťák roku.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz