Virtuální prohlídky nemovitosti – bezpečně v klidu domova

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

Virtuální prohlídky nemovitosti – bezpečně v klidu domova

Co je virtuální prohlídka?

Virtuální 3D prohlídka je interaktivní prezentace reálně nasnímaného prostoru, kterou v dnešní době poskytují ti nejlepší realitní makléři. Jedná se o prostorové digitální zobrazení interiéru, popř. i exteriéru nemovitosti. Vytváří se z panoramatických fotografií, které se za pomoci speciální techniky MATTERPORT následně upraví do 3D podoby. Tato metoda je zvláště vhodná v dnešní koronavirové době, protože se jedná o bezkontaktní prohlídku nemovitosti, přístupnou zájemci nonstop.

Pomocí virtuální prohlídky lze získat mnohem lepší představu o prezentovaném prostoru, než nabízí fotografie. Klient sledující virtuální prohlídku na obrazovce nabývá dojem, že je fyzicky přítomný na prezentovaném místě a může interaktivně pomocí myši nebo klávesnice volit směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou. Přiblížením si může prohlédnout zajímavé detaily, a naopak oddálením získá širokoúhlý pohled. Problémem není ani projít z jedné místnosti do druhé, pouhým kliknutím myši. Díky tomu, že má klient možnost interaktivně zasahovat do celkového pohledu, získá pocit, že na daném místě skutečně stojí sám.

V zahraničí se virtuální prohlídky používají již několik let jako nenahraditelný marketingový nástroj, který přináší mnoho výhod prodávajícím i kupujícím. Ani sebedokonalejší fotografie nezaujme klienta tolik, jako možnost přenést se do jím vybrané nemovitosti a prohlédnout si ji krok za krokem. Právě proto se virtuální prohlídka stává nedílnou součástí profesionální prezentace nemovitosti.

Virtuální prohlídky a jejich nesporné výhody:

  1. Zvýší prestiž prodávané nemovitosti – působí v záplavě ostatní inzerce mnohem atraktivněji
  2. Zvýší bezpečnost prodeje zvláště při omezeném pohybu v době pandemie. Virtuální prohlídka je bezkontaktní.
  3. Šetří čas prodávajícímu i kupujícímu – výrazně se omezí zbytečné prohlídky
  4. Usnadní rozhodování klienta – potencionální zájemci o koupi mají možnost procházet si nemovitost kdykoli a jak dlouho si přejí, aniž by opustili vlastní domov
  5. Zvýší výrazně šanci na rychlejší a dražší prodej – klienti jdou na osobní návštěvu často už téměř rozhodnuti

Realitní kancelář HLOUŠEK REALITY a virtuální prohlídky

Cílem naší realitní kanceláře HLOUŠEK REALITY je nabídnout klientům profesionální prezentaci jejich nemovitosti. Virtuální prohlídka jako nejmodernější způsob propagace nemovitosti je pro nás proto samozřejmostí a máme s nimi dobré zkušenosti i u prodejů bytů na Jižním Městě. 

Virtuální prohlídka bytu 3+1 s balkonem, Praha 4 – Michle, ul. Bítovská
Virtuální prohlídka bytu 3+KK/L, Praha 10 – Horní Měcholupy, ul. Veronské náměstí, www.BytHorniMecholupy.cz

Více o virtuálních prohlídkách bytů a další ukázky naleznete na webu www.virtualniprohlidkybytu.cz.

Chtěli byste prodat svůj byt na profesionální úrovni? Ozvěte se mi.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz