Virtuální prohlídky nemovitosti – bezpečně v klidu domova

Virtuální prohlídka bytu na Jižním Městě Hloušková

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

Virtuální prohlídky nemovitosti – bezpečně v klidu domova

Co je virtuální prohlídka?

Virtuální 3D prohlídka je interaktivní prezentace reálně nasnímaného prostoru, kterou v dnešní době poskytují ti nejlepší realitní makléři. Jedná se o prostorové digitální zobrazení interiéru, popř. i exteriéru nemovitosti. Vytváří se z panoramatických fotografií, které se za pomoci speciální techniky MATTERPORT následně upraví do 3D podoby. Tato metoda je zvláště vhodná v dnešní koronavirové době, protože se jedná o bezkontaktní prohlídku nemovitosti, přístupnou zájemci nonstop.

Pomocí virtuální prohlídky lze získat mnohem lepší představu o prezentovaném prostoru, než nabízí fotografie. Klient sledující virtuální prohlídku na obrazovce nabývá dojem, že je fyzicky přítomný na prezentovaném místě a může interaktivně pomocí myši nebo klávesnice volit směr, kterým se chce podívat. Vidí tak prostor a objekty kolem sebe, nad i pod sebou. Přiblížením si může prohlédnout zajímavé detaily, a naopak oddálením získá širokoúhlý pohled. Problémem není ani projít z jedné místnosti do druhé, pouhým kliknutím myši. Díky tomu, že má klient možnost interaktivně zasahovat do celkového pohledu, získá pocit, že na daném místě skutečně stojí sám.

V zahraničí se virtuální prohlídky používají již několik let jako nenahraditelný marketingový nástroj, který přináší mnoho výhod prodávajícím i kupujícím. Ani sebedokonalejší fotografie nezaujme klienta tolik, jako možnost přenést se do jím vybrané nemovitosti a prohlédnout si ji krok za krokem. Právě proto se virtuální prohlídka stává nedílnou součástí profesionální prezentace nemovitosti.

Ukázka náhledu z virtuální prohlídky bytu Hviezdoslavova

Virtuální prohlídky a jejich nesporné výhody:

  1. Zvýší prestiž prodávané nemovitosti – působí v záplavě ostatní inzerce mnohem atraktivněji
  2. Zvýší bezpečnost prodeje zvláště při omezeném pohybu v době pandemie. Virtuální prohlídka je bezkontaktní.
  3. Šetří čas prodávajícímu i kupujícímu – výrazně se omezí zbytečné prohlídky
  4. Usnadní rozhodování klienta – potencionální zájemci o koupi mají možnost procházet si nemovitost kdykoli a jak dlouho si přejí, aniž by opustili vlastní domov
  5. Zvýší výrazně šanci na rychlejší a dražší prodej – klienti jdou na osobní návštěvu často už téměř rozhodnuti

Realitní kancelář HLOUŠEK REALITY a virtuální prohlídky

Cílem naší realitní kanceláře HLOUŠEK REALITY je nabídnout klientům profesionální prezentaci jejich nemovitosti. Virtuální prohlídka jako nejmodernější způsob propagace nemovitosti je pro nás proto samozřejmostí a máme s nimi dobré zkušenosti i u prodejů bytů na Jižním Městě. Ukázky virtuálních prohlídek z prodejů bytů na Jižním Městě si můžete prohlédnout níže.

Virtuální prohlídka bytu 3+KK/L, Praha 10 – Horní Měcholupy, ul. Veronské náměstí, www.BytHorniMecholupy.cz

Více o virtuálních prohlídkách bytů a další ukázky naleznete na webu www.virtualniprohlidkybytu.cz.

Chtěli byste prodat svůj byt na profesionální úrovni? Ozvěte se mi.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Hezký byt se prodá sám?

Hezký byt se prodá sám?

Spousta lidí si to určitě myslí, ale já se vás teď pokusím přesvědčit na jednom konkrétním případu, že je to velký omyl.

read more
Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

read more
Vizualizace bytu

Vizualizace bytu

Co je vizualizace? V dnešní době je to nejběžnější grafická prezentace toho, jak by mohla nemovitost vypadat v budoucnu.

read more
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz