Videoprohlídky nemovitostí

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

Videoprohlídka nemovitosti

Pohodlně se usaďte se šálkem kávy, dveře Vašeho budoucího domova se otvírají a film může začít…

Emoce prodávají

Videoprohlídka je vlastně krátký film, jehož prostřednictvím si klient může prohlédnout nejen celou nemovitost, ale i její okolí, aniž by opustil vlastní domov. Na této prohlídce ho doprovází slovo realitního makléře, nebo jen příjemná hudba.

Všichni víme, že emoce prodávají, a proto videoprohlídka na profesionální úrovni musí být hlavně o emocích. Když videoprohlídka zaujme potencionálního zájemce natolik, že si už dovede představit prezentovanou nemovitost jako svůj budoucí domov, splnila účel na 100 %.

Videoprohlídky jsou u nás samozřejmostí

Videoprohlídky v realitní kanceláři HLOUŠEK REALITY, která se zabývá především prodejem bytu na Jižním Městě, běžně připravujeme již řadu let a máme s nimi bohaté zkušenosti. Moc dobře totiž víme, že je to ideální způsob, jak atraktivní a moderní formou propagovat nabízenou nemovitost. Proto patří videoprohlídka do našich standardně nabízených služeb a její cena je zahrnuta v ceně provize.

Vzhledem k dokonalé znalosti místního prostředí můžeme vyzdvihnout ve videoprohlídkách i zajímavá místa v naší lokalitě, např. Milíčovský les, Hostivařský lesopark, Chodovskou tvrz, atd., která zájemcům o koupi bytu na Jižním Městě tuto oblast zatraktivní.

Pokud je klient technicky založený a rád by prozkoumal každý sebemenší detail nabízené nemovitosti, nejlepší realitní makléři mohou nabídnout i virtuální prohlídku. V naší realitní kanceláři HLOUŠEK REALITY je také samozřejmostí.

Jaké jsou hlavní výhody videoprohlídky?

  1. Šetří čas vynaložený na prohlídky. Díky kvalitní videoprohlídce má klient představu o tom, jak nemovitost skutečně vypadá, ještě dřív, než ji osobně navštíví, a tím odpadnou zbytečné a opakované prohlídky. Na nabídku pak reagují pouze vážní zájemci, kterým se může realitní makléř při osobní prohlídce intenzivněji věnovat.
  2. Dá nemovitosti punc výjimečnosti, odliší Vaši nemovitost od ostatních, které se na Jižním Městě a v jeho okolí prodávají, a bude přitahovat více pozornosti. Je totiž mnohem názornější než fotky nebo pouze textové inzeráty. Navíc fotky nikdy neposkytnou dostatečnou představu o nemovitosti.
  3. Videoprohlídka zajistí vyšší návštěvnost inzerátu na realitním serveru (navýšení až o 400 % dle statistik Sreality.cz). Kromě toho je na internetu k dispozici 24 hodin denně.
  4. Videoprohlídka přivede více potencionálních kupujících, a proto se nám díky ní daří dosahovat vyšší prodejní ceny.
  5. Videoprohlídka nemovitosti umožní lépe pracovat s nabídkou a propagovat nemovitost pomocí videa i na Youtube a Facebooku. 

Pokud i vy máte zájem o prodej bytu s videoprohlídkou, stačí se mi ozvat.

Přesvědčte se sami

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz