Web nemovitosti pro nadstandardní marketing

Web nemovitosti Hloušková Jana - Realitní makléř pro Prahu 11

Autor: PhDr. Jana Hloušková

Specializuji se na prodej bytů na Jižním Městě, které dobře znám a které je zároveň i mým domovem. Každé nemovitosti se věnuji naplno s péčí, kterou si zaslouží. Nadstandardní realitní servis je u mě samozřejmostí. Baví mě dělat věci pořádně. Profesionálně a s lidským přístupem.

Web nemovitosti pro nadstandardní marketing

Profesionální propagace

Vaše nemovitost si zaslouží profesionální prezentaci a propagaci. A k ní nestačí jen obyčejný inzerát na realitních serverech. Dnešní doba přeje moderním technologiím. Využijte je ve svůj prospěch.

Když má nemovitost vlastní webovou stránku, upoutá výrazně větší pozornost a zaujme. Taková nabídka působí mnohem exkluzivněji než klasická inzerce.

Co všechno zahrnuje vlastní webová stránka nemovitosti?

Webová stránka slouží jako profesionální prezentace. Díky ní můžeme nemovitost potencionálním kupujícím představit mnohem komplexněji než na realitních serverech. Na webové stránky lze umístit všechny potřebné informace o nemovitosti včetně jejího popisu, video prohlídky, virtuální prohlídky, půdorysů, a také neomezený počet profesionálních fotografií a mnoho dalšího. Součástí takového webu mohou být i informace o zajímavých místech v dané lokalitě a různé podklady ke stažení, např. průkaz energetické náročnosti PENB, stanovy, technická inspekce atd.

Všechny podstatné informace tu jsou přehledně utříděné a Vaše nemovitost tím získá tu nejlepší možnou propagaci.

Ukázky webů nemovitostí

www.BYTHAJE.cz
ZOBRAZIT
www.BYTTERASYSTRASNICE.cz
ZOBRAZIT
www.BYTUJEZD.cz
ZOBRAZIT
www.BYTHORNIMECHOLUPY.cz
ZOBRAZIT

www.BYTULESOPARKU.cz
ZOBRAZIT

BYT TEREROVA 2+KK/L
ZOBRAZIT
www.BYTPETROVICE.cz
ZOBRAZIT
www.BYTKOSMICKA.cz
ZOBRAZIT

www.BYTVRSOVICE.cz
ZOBRAZIT

Výhody vlastního webu nemovitosti

  1. Dodá nemovitosti punc výjimečnosti
  2. Osloví výrazně větší počet potencionálních klientů
  3. Prodej je rychlejší a za vyšší cenu

Díky webu si klient může prohlédnout nabízenou nemovitost ještě před samotnou návštěvou a důkladně se s ní seznámit do nejmenších detailů. Dokáže se tak snáz rozhodnout, jestli o ni má vážný zájem, a neplýtvá časem majitele ani makléře.

Web nemovitosti jako součást našich realitních služeb

Makléřů, kteří používají při prodeji nemovitostí individuální webové stránky, je málo. Naše realitní kancelář HLOUŠEK REALITY byla jednou z prvních, která je začala používat, a proto s nimi máme dost zkušeností.

Weby nemovitostí jsou nadstandardním marketingovým nástrojem, který můžeme nabídnout i pro Vaši nemovitost, a díky tomu ji prodat za vyšší cenu.

Web nemovitosti u nás máte v rámci standardních služeb zdarma! Tak neváhejte. Jsem tu pro vás. Ozvěte se mi.

Také by vás mohlo zajímat . . .

Prodej bytu k rekonstrukci

Prodej bytu k rekonstrukci

Připravit k prodeji hezký zrekonstruovaný byt není nic těžkého. Ale jak prezentovat byt v původním stavu, aby zaujal, a zároveň nezakrývat jeho skutečný stav?

číst více
PhDr. Jana Hloušková | Tel.: 732 174 735, 272 927 497 | E-mail: jana@hlouskova.cz